Hemen TIKLA-ARA!
0 532 158 03 39
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı

Hakkımızda

Este Monde Hakkımızda

Este Monde, saç ekim merkezinin kalbi İstanbul/Üsküdar/Altunizade'de Türkiye Sağlık Bakanlığı'ndan akreditasyona sahip A plus özel bir hastanenin içinde yer alan ve saç ekimi operasyonları konusunda profesyonelleşmiş bir saç ekim merkezidir.

Este Monde'nin, sıcakkanlı ve misafirperver ekibi hastalara kendini evinde gibi hissettirmek hedefiyle çalışır. Hastalar, klinikteki sosyal alanlar sayesinde operasyon sürecini çok daha rahat ve keyifli geçirme imkanı bulur.

Önceliğimiz, bize başvuran tüm misafirlerimizin sadece tedavisini yapmak değil her anlamda rahatlığını, huzurunu ve hayat boyu konforunu sağlamaktır. Bizi ziyarete gelmeden önce; herkesi misafirimiz, geldikten sonra ise; ailemiz olarak değerlendiriyoruz. Bu nedenle kendimiz için sunulduğunu görmek isteyeceğimiz her fırsatı sizler için de sunuyor olacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi işlemi sonrası şiddetli bir ağrı söz konusu değildir. İlk gün baş ağrısı olabilmektedir. Onun için de ağrı kesici alabilirsiniz.

Ekilen saçlarınız işlemden hemen sonra dinlenme dönemine girerler. Bu saçlar, işlemi takip eden 3 ay içinde yeniden büyümeye başlar. Ekilen tüm saçlarınız belli bir uzunluğa ulaştığında istediğiniz görünüme kavuşacaksınız. Bu sürecin tamamlanması 1 yıldır.

Saç ekimi işleminden 1 ay sonra deniz ve havuza girebilirsiniz.

İşinize bağlı olarak, üç veya dört gün sonra geri dönebilirsiniz. Ancak ağır işlerde, kirli ortamlarda, baret ve şapka takma zorunluluğu olan ortamlarda çalışıyorsanız 10 gün ara vermeniz gerekebilir.

Kök alınan bölgede, alınan kökler bir daha saç olarak tekrar çıkmaz. Kök, bir miktar doku ile beraber alınıp transfer edilmektedir. Donör bölgesinden homojen alım yapıldığından dolayı, diğer saçlarınız uzadıktan sonra alanı kapatacaktır.
İbrahim Elmacı

4 ay önce bana saç ekim operasyonu yapıldı. Ekip profesyoneldi, hayallerinizi ertelemeyin. Her şey için teşekkürler.

Hamza Beler
Saç ektirdim, çok mutluyum. Teşekkürler Este Monde!
Uğur Ysr
Çok başarılı, çok güzel hizmet, çok beğendim. Kendimle hayata tekrar başladım.
Enes Taşdemir
Saç ekiminin en rahat, en güvenilir adresi Este Monde.
Akın Karadeniz
Este Monde ailesine ve ekibine çok teşekkür ederim, çok mutluyum.
Hacer Günaydı
Saç ekimi için doğru tercih Este Monde, tebrikler.
Miran Yaşar
Çok başarılı, çok güzel hizmet, çok beğendim, kendimle hayata tekrar başladım.